RÝCHLE DORUČENIE – do 1-4 pracovných dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1-4 pracovných dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Pomôcka na kúpanie domácich miláčikov
-50%

Inovatívne pre zvieratá: toto je pre vás riešenie na všetko v jednom produkte - pre čistenie, masáž a česanie. Znižuje stres, ktorý by váš domáci miláčik mohol mať pri kúpaní, zatiaľ čo poskytuje kratší čas sprchovania. Oslobodzuje obe ruky, vďaka čomu vám umožňuje kontrolovať zvieratko, vziať šampón alebo uterák.


  Znižuje úzkosť vášho domáceho zvieratka: zároveň to je aj česacia rukavica, prispôsobiteľná veľkosti dlani používateľa. Silikónové kolíky na rukavici čistia srsť. Na rozdiel od tradičnej gumovej textúry, používame vysoko elastický silikón, ktorý je odolný a zároveň aj jemný na dotyk.

  Prispôsobiteľné pre akúkoľvek situáciu: vodný sprej vo vašej dlani umožňuje „vstrekovať“ vodu hlboko do srsti pre namočenie, vydrhnutie a opláchnutie vášho miláčika. Menej vstrekovania a menší tlak vody pre rýchlejšie osprchovanie plus menší stres pre domáceho miláčika. Prepínač pre súčasnú kontrolu je na spodnej časti rukavici, pripravený pre akýkoľvek možný scenár.

   Tento prípravok má antibakteriálny účinok – ničí baktérie a mikroorganizmy, ktoré môžu domov priniesť zvieratá.   30-dňová záruka vrátenia peňazí

   Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


   Napísať recenziu

   Poznámka: HTML nie je preložené!

              

   Pomôcka na kúpanie domácich miláčikov

   • Akcia platná do
   •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

   Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


   DOPRAVA JE ZADARMO

   Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 pracovných dní po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

   100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

   Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

   SPÔSOB PLATBY

   Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

   Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj