RÝCHLE DORUČENIE – do 1-4 pracovných dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1-4 pracovných dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Žuvací čistič pre psov
-50%

Čistenie zubov vášho psa, nikdy nie je jednoduché. Dajte vášmu psovi toto a zuby sa vyčistia bez povšimnutia. Mäkké čistiace hroty starostlivo odstránia všetky nečistoty zo zubov a odolný materiál, z ktorého sú vyrobené, vydrží aj tie najdivokejšie hry. Vďaka tomu dokonca ušetríte peniaze, pretože už nebudete potrebovať jednorazové dentálne maškrty.


 


Nejaví záujem o jeho žuvanie? Do priestoru na potravu môžete dokonca vložiť aj nejaké dobroty, aby ste ho upútali.Čistič zubov pre psov môže zároveň udržiavať vášho psa zamestnaného a zabaveného, takže nebude ničiť veci aby získal vašu pozornosť.

Nemusíte sa trápiť tým, že by váš pes vyvádzal a ničil doma veci, kým ste vonku.


VLASTNOSTI:


   • Čistenie zubov: hroty čistia zuby v 360° a dokážu efektívne odstraňovať dentálny povlak. Jemný materiál chráni aj ďasná.
   • Táto hračka vám šetrí peniaze: už viac nebudete potrebovať jednorazové dobroty na zuby.
   • Redukuje deštruktívne správanie: Dokáže zaujať pozornosť vašich domácich miláčikov a redukovať ich unudenosť a tým pomáhať zlepšovať ich správanie.
   • Trénovacia lopta: Perfektné pre hry a interakciu s vašim psom. Napomáha zlepšeniu vášho vzťahu s vašim domácim miláčikom!
   • Odmeňujúca hračka: Naplňte priestor pre potravu s obľúbenou maškrtou vášho psa a počas hrania sa vysype, čo bude preňho odmenou za to, že je aktívny.
   • Odolný materiál: Je vyrobený z TPR, ktorý je jemný, ale zároveň odolný. Hračka je vyrobená z neškodného vystuženého materiálu, a znesie aj tú najdivokejšiu hru.   30-dňová záruka vrátenia peňazí

   Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


   Napísať recenziu

   Poznámka: HTML nie je preložené!

              

   Žuvací čistič pre psov

   • Akcia platná do
   •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

   Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


   DOPRAVA JE ZADARMO

   Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 pracovných dní po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

   100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

   Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

   SPÔSOB PLATBY

   Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

   Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj